captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sveikata“: kaip išvengti rudeninio streso?

Psichologai, aptardami vaikų psichinę sveikatą, sako, kad stresą ir baimes aštriname mes, suaugusieji, pagąsdindami ar moralizuodami. Po atostogų įsijungti į kitą ritmą, kitą režimą ir visiškai kitokį planavimą nėra paprasta. Apie tai pokalbis su vaikų ir paauglių psichiatre Vida Kilikevičiene.
Ona Ragažinskienė.
Ona Ragažinskienė.

Po atostogų grįžę į darbą jaučiame tam tikrą nerimą. Vaikai, atostogavę kone tris mėnesius, taip pat nerimauja – kad vėl laukia dideli rūpesčiai, nauji nepažinti dalykai, o jei mokytis nelabai sekasi, tai ir baimė ima – kas bus toliau?

Psichologai, aptardami vaikų psichinę sveikatą, sako, kad tokį stresą ir baimes aštriname mes, suaugusieji, pagąsdindami ar moralizuodami. Po atostogų įsijungti į kitą ritmą, kitą režimą ir visiškai kitokį planavimą nėra paprasta. Apie tai pokalbis su vaikų ir paauglių psichiatre Vida Kilikevičiene.

Antrasis pasakojimas apie vaistinėmis savybėmis turtingą uogą – šaltalankį, kitaip dar vadinamą žvilgančiu žirgu. Pasakoja provizorė biomedicinos mokslų habilituota daktarė profesorė Ona Ragažinskienė.

Ved. Rasa Pekarskienė.

„Sveikata“ – rugpjūčio 29 d., šeštadienį, 11.05 val., kartojama rugsėjo 3 d. 15.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close