captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl nesikeičia situacija globos įstaigose?

Vilijampolės socialinės globos namuose vis nesiliauja nelaimės. Šią savaitę čia pro langą iškrito ir žuvo vienuolikmetis. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija žada, kad daugiau nei dvidešimt globos namų, tarp jų ir Vilijampolės, artimiausiu metu bus pertvarkyti.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Vilijampolės socialinės globos namuose vis nesiliauja nelaimės. Šią savaitę čia pro langą iškrito ir žuvo vienuolikmetis. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija žada, kad daugiau nei dvidešimt globos namų, tarp jų ir Vilijampolės, artimiausiu metu bus pertvarkyti, siekiant globotinius perkelti į šeimas ir šeimynas.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad prasidedant naujiems mokslo metams moksleiviai iš mažas pajamas gaunančių šeimų gali gauti nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti.

Penktadienį pasirašomas susitarimas, kuriame numatoma, jog Lietuvos kariuomenės mokymuose dalyvaus ir Lietuvos policijos mokyklos kursantai.

„Ryto garsų” svečias – keliautojas, tranzuotojas, maratonų bėgikas Dainius Kinderis, apkeliavęs daugiau nei aštuoniasdešimt šalių, savanoriavęs Filipinuose, tranzavęs Afrikoje.

Laidą veda Rūta Kupetytė, Artūras Matusas.  

Klausykitės rugpjūčio 28 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...