captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Europoje gilėja pabėgėlių krizė

Vengrija sulaukė rekordinio migrantų antplūdžio – sieną su Serbija kirto daugiau negu 2 tūkst. pabėgėlių, likus kelioms dienoms iki bus pastatyta siena. Berlyno prieigose supleškėjo pastatas, kuriame planuota įrengti pabėgėlių centrą.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Vengrija sulaukė rekordinio migrantų antplūdžio – sieną su Serbija kirto daugiau negu 2 tūkst. pabėgėlių, likus kelioms dienoms iki bus pastatyta siena. Tuo metu Vokietijos policija pranešė, kad Berlyno prieigose supleškėjo pastatas, kuriame planuota įrengti pabėgėlių centrą. Vokietijoje šiais metais planuoja priimti 800 tūkst. prieglobsčio prašančių asmenų, tačiau toks staigus pabėgėlių antplūdis pakurstė nusistatymą prieš migrantus. Kaip ES spręsti pabėgėlių problemą?

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė pristato  pagrindines naujų mokslo metų naujienas.

Vilniuje vyksiančioje konferencijoje „Inovacijos Lietuvos gynybos ir saugumo pramonėje“ bus diskutuojama apie inovatyvius sprendimus, kurie galėtų padidinti šalies gynybos ir saugumo pramonės sektoriaus konkurencingumą bei prisidėtų prie Lietuvos saugumo ir gynybos sistemos užtikrinimo.

Kodėl nyksta bitės?

Mykolo Drungos rengiama užsienio spaudos apžvalga.

Iš „Amerikos balso“ archyvų.

LRT TELEVIZIJA paskutinę vasaros dieną, rugpjūčio 31-ąją, pradeda naują sezoną, kuriame ir patikrintos laiko laidos, ir nauji sumanymai.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Klausykitės rugpjūčio 26 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ. 

 

 

 

 

p pat laidoje apie pokyčius naujais mokslo metais, apie inovacijas gynybos ir saugumo pramonėje, domimės naujomis LRT Televizijos laidomis ir kaip įprasta trečiadieniais – Mykolo Drungos užsienio spaudos apžvalga ir ištrauka iš „Amerikos balso“ archyvo

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė, prodiuserė Aušra Jūraitė 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...