captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Lietuvoje suskaičiuojama apie 600 dvarų. Kai kurie iš jų smarkiai apnykę, kiti savo puošnumu vilioja įspūdžių ištroškusius lankytojus. Tarp pastarųjų – ir Verkiai, viena gražiausių Vilniaus priemiesčio vietovių. Apie Verkius – pirmadienio viktorinoje. 

„Muzika nežino jokių sienų, ji suartina žmones, tautas ir valstybes“, – teigia Plungėje prasidėsiančio jubiliejinio, dešimtojo tarptautinio Mykolo Oginskio festivalio viena iš organizatorių, Plungės M. Oginskio meno mokyklos direktorė Genovaitė Žiobakienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje, kurią parengė literatūros kritikas Marius Burokas – trys knygos: Lauros Sintijos Černiauskaitės ir Renatos Šerelytės „Hepi Fjūčer“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla), Anthony Doerr „Neregimoji šviesa“ („Alma littera“) bei Donaldo Kajoko „Apie vandenis, medžius ir vėjus“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla).

Lietuvoje suskaičiuojama apie 600 dvarų. Kai kurie iš jų smarkiai apnykę, kiti savo puošnumu vilioja įspūdžių ištroškusius lankytojus. Tarp pastarųjų – ir Verkiai, viena gražiausių Vilniaus priemiesčio vietovių. Čia yra išlikę 18-ame amžiuje statyti rūmai bei gražus didžiulis parkas. Apie Verkius – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 24 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close