captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: artėja septintoji „Baltijos banga“

„Baltijos banga“ – vienintelis tarptautinis trijų Baltijos šalių kino festivalis Lietuvoje. „Jau septintus metus didžiuojamės galėdami padovanoti šaunią gero kino savaitę viename unikaliausių šalies kampelių – Nidoje. Ir, tęsiant šio unikalaus festivalio tradicijas, siekiame suvokti baltiškojo trialogo svarbą audiovizualinio meno kontekste“, – sako Lietuvos kinematografininkų sąjungos pirmininkas režisierius Gytis Lukšas.
Kadras iš filmo „Gyvieji vaizdeliai“
Kadras iš filmo „Gyvieji vaizdeliai“
„Paskutiniu metu labai pamilau Vilnių dėl to, kad vis daugiau sužinau apie patį miestą. Vilniaus istorijoje dažnai yra įvairių įtrūkimų ir naujos žinios tampa kaip narkotikas – pradedi jungti faktus, kurie anksčiau atrodė nesujungiami. Kai žmogus geriau pažįsta savo kraštą, galų gale jis mažiau nori emigruoti. Įsimyli savo tėvynę ir supranti, kad čia yra labai gera ir įdomi vieta gyventi“, – pasakojo gidas, nemokamų ekskursijų po Vilnių projekto „Gatvės gyvos“ sumanytojas Albertas Kazlauskas.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
„Ne kiekvieną dieną aktorėms tenka suvaidinti prostitutes, bet to linkėčiau kiekvienai, nes reikia perlipti per save ir pasižiūrėti iš kitos – iš uždraustos pusės. Patirtis yra neišdildoma. Mūsų trupės šokėjos sugebėjo tai padaryti ir „lubos“ pasirodė esančios kur kas aukščiau, nei maniau“, - sako choreografas Aurelijus Liškauskas, pristatydamas savo naujausią spektaklį „Divizija“ uostamiesčio Muzikiniame teatre.
 
„Baltijos banga“ – vienintelis tarptautinis trijų Baltijos šalių kino festivalis Lietuvoje. „Jau septintus metus didžiuojamės galėdami padovanoti šaunią gero kino savaitę viename unikaliausių šalies kampelių – Nidoje. Ir, tęsiant šio unikalaus festivalio tradicijas, siekiame suvokti baltiškojo trialogo svarbą audiovizualinio meno kontekste“, – sako Lietuvos kinematografininkų sąjungos pirmininkas režisierius Gytis Lukšas. Apie „Baltijos bangą“ pokalbis studijoje su G.Lukšu ir režisieriumi Valentu Aškiniu.
 
Ved. Laima Ragėnienė.
 
„Ryto allegro“ rugpjūčio 14 dieną, penktadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...