captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ką man skaityti?“: vasaros pabėgimas

Miesto antropologė, kūrybinių iniciatyvų platformos Laimikis.lt kuratorė, VGTU filosofijos ir politologijos katedros docentė dr. Jekaterina Lavrinec vasarą sako norinti pailsėti nuo profesinės literatūros.  

Miesto antropologė, kūrybinių iniciatyvų platformos Laimikis.lt kuratorė, VGTU filosofijos ir politologijos katedros docentė dr. Jekaterina Lavrinec vasarą sako norinti pailsėti nuo profesinės literatūros. Skaito amerikiečių klasiką dviem kalbomis, ieškodama gražiausio skambesio – į studija žada atsinešti abu variantus, kad galėtume palyginti. Kai neskaito, treniruojasi žaisti kvidičą* be šluotos.

Įkvėpimas, iškvėpimas, pauzė, intonacija – tokie dalykai rūpi garso operatoriui, įrašinėjančiam audio knygas. Raimundas juo įsidarbino baigęs universitete fiziką. Kruopštumą ir atidumą garsams įgijo laisvalaikiu kompiuteriu kurdamas muziką. Apie tai, kaip įrašinėjamos ir redaguojamos audio knygos, apie popierines knygas ir vaizduotę su Raimundu kalbėjosi Inga Janiulytė.

*Kvidičas – populiarus burtininkų ir Hario Poterio draugų žaidimas. Jeigu skraidymu ir skaitymu nesidomite, gal kaip tik ši laida padės Jums atsiversti.

 

Ved. Audra Čepkauskaitė.

„Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, rugpjūčio 13 d., 12.12 val., kartojama 21.03 val. per LRT RADIJĄ.

Kontaktai: kultura@lrt.lt; (8-5) 236 30 78

http://www.facebook.com/kamanskaityti

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...