captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie VIII bardų festivalį „Purpurinis vakaras“

„Šiemetinis festivalis savo kokybe tikrai nenusileis ankstesniems. Nuo pat rugpjūčio 13 d. vakaro iki šeštadienio vidurnakčio įvairiose Anykščių erdvėse plevens kultūros liepsna. Manau, kad jinai nenurims ir tada, kai bus pasibaigę visi koncertai salėse ar slėniuose, kiemeliuose ar aikštėse. Dainuvos slėnyje, kur vėl įsikurs palapinių miestelis, jaunimas, pritariant gitarų garsams, galės poeziją dainuoti draugams“, – sako festivalio direktorė Alina Semionova. 
D. Pipo nuotr.
D. Pipo nuotr.

„Dvaro priežiūra net ir be didesnių darbų reikalauja didžiulių išlaidų. Tačiau Alantos dvaras dar vertas ir atidaus specialistų, restauratorių dėmesio, jame gali slypėti įdomių dalykų“,-sako Alantos technologijų ir verslo mokyklos, kuriai priklauso Alantos dvaras, direktorius Vladas Pusvaškis. Tęsiame pasakojimų ciklą apie Lietuvos dvarus.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Aš visuomet sakau, kad kalbos mokymasis yra kalbos prisijaukinimas – visai kaip žmogaus. Ir jeigu rimtai įsipareigoji kalbos studijoms, tai turi nusiteikti ilgam bendravimui – tai nėra trumpa pažintis. Dabar yra madinga užsisakyti kalbos kursus, pavyzdžiui, kokia hebrajų kalba per 30 dienų. Toks požiūris yra ydingas“, – sako Vilniaus universiteto Filosofijos istorijos ir logikos katedros docentas Naglis Kardelis. Su rubrika „Kalbos rytas“ – pokalbis su poliglotu apie senųjų kalbų mokymąsi ir jų naudą.

„Šiemetinis festivalis savo kokybe tikrai nenusileis ankstesniems. Nuo pat rugpjūčio 13-osios vakaro iki šeštadienio vidurnakčio įvairiose Anykščių erdvėse plevens kultūros liepsna. Manau, kad jinai nenurims ir tada, kai bus pasibaigę visi koncertai salėse ar slėniuose, kiemeliuose ar aikštėse. Dainuvos slėnyje, kur vėl įsikurs palapinių miestelis, jaunimas, pritariant gitarų garsams, galės poeziją dainuoti draugams“, - sako festivalio direktorė Alina Semionova. Apie bardų festivalio „Purpurinis vakaras“ tradiciją ir naujoves bei netikėtus projektus pokalbis studijoje su A.Semionova ir dainuojančiu aktoriumi Gediminu Storpirščiu pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 12 dieną, trečiadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...