captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kas svarbiausia pieno ūkių šeimininkams?

Rubrika „Diena kaime“ šią savaitę – su Kaišiadorių rajono ūkininku Gediminu Pašvensku. Koks antradienis buvo ūkininkui, kas dabar svarbiausia sunkioje finansinėje padėtyje atsidūrusiems pieno ūkiams?
Laidos rengėjai Algirdas Steponavičius<br> Rima Jakutytė<br> Arvydas Urba ir Regina Montvilienė.
Laidos rengėjai Algirdas Steponavičius
Rima Jakutytė
Arvydas Urba ir Regina Montvilienė.

Rubrika „Diena kaime“ šią savaitę – su Kaišiadorių rajono ūkininku Gediminu Pašvensku. Pirmadienį jis ir pramogavo, ir dalykiniuose renginiuose dalyvavo – su kolegomis ūkininkais lankėsi Jurbarko rajone. Visą dieną vidutinio dydžio šeimos ūkyje tvarkėsi žmona su vaikais. Koks antradienis buvo Gediminui, kas dabar svarbiausia sunkioje finansinėje padėtyje atsidūrusiems pieno ūkiams?

Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik šimtas mažųjų hidroelektrinių. Vienos jų savininkų yra molėtiškis ekologinio ūkio šeimininkas Tadas Masėnas. Spalio 17 d. sukanka 10 metų, kai Svobiškio kaime, ant Virintos upelio, pradėjo veikti jo mažoji hidroelektrinė. Kokia iš jos nauda, kaip Lietuvoje klostosi mažosios hidroenergetikos reikalai?

Švenčionių rajone esantis Nalšios muziejaus Reškutėnų kaimo skyrius turi nepaprastų eksponatų – meteorito gabalą, kelių tūkstančių metų senumo amuletų, įrankių. Nepaprasta ir jį kūrusių žmonių istorija – ją sužino kiekvienas muziejaus lankytojas. Ne vienas jų vienaip ar kitaip prisidėjo ir prie muziejaus eksponatų kaupimo bei veiklos.

Ved.  Arvydas Urba

„Gimtoji žemė“ –  trečiadienį spalio 17 d., 06.03 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close