captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: Adilė Efendi – dailininkė, poetė, romano „Akordas“ autorė

„Akordas" – labai neįprasta, žavinti savo subtiliomis įžvalgomis ir apmąstymais knyga, kuri iškart patraukia skaitytoją pasakojimo formų įtaigumu, įvairove, emocionaliais herojų išgyvenimais.   
Poetė Adilė Efendi.
Poetė Adilė Efendi.
 
„Akordas" – labai neįprasta, žavinti savo subtiliomis įžvalgomis ir apmąstymais knyga, kuri iškart patraukia skaitytoją pasakojimo formų įtaigumu, įvairove, emocionaliais herojų išgyvenimais. Ji parašyta gaiviu impresionistiniu stiliumi, lyriška, kupina žaismingos ironijos ir skirta intelektualiems, subtiliai jaučiantiems žmogaus ir meno grožį skaitytojams. Adilė Efendi papasakos apie savo kūrybą
 
Dar visai neseniai vilnietė Katažina Sosna skynė prizines vietas Lietuvos plento dviračių varžybose, o dabar ją galima išvysti lenktyniaujant kalnų dviračiais ir ne bet kur, o saulėtoje Italijoje. Nors jaunoji sportininkė naujoje disciplinoje žengia pirmuosius žingsnius, jos pasiekimai tikrai verti dėmesio - 7-oji vieta Europos maratono čempionate, 13-oji vieta pasaulio maratono čempionate. „Tikrai nesitikėjau tokio gero starto debiutiniame sezone", – sako Katažina ir pabrėžia, kad puikius rezultatus nulėmė ne tik nuolatinis, sunkus darbas, bet ir didžiulis komandos ir draugų palaikymas.
 
„Santara“ –  rugpjūčio 12 d., trečiadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...