captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kaitra alina ir brangina daržoves

Auginantis per 100 ha įvairių daržovių, prieskoninių augalų lauke ir hektarą šiltnamyje, bendrovės ,,Evaldo daržovės“ savininkas Evaldas Masevičius dėl užsitęsusių karščių patiria ypač didelių sunkumų ir papildomų išlaidų.
 
Auginantis per 100 ha įvairių daržovių, prieskoninių augalų lauke ir hektarą šiltnamyje, bendrovės „Evaldo daržovės“ savininkas Evaldas Masevičius dėl užsitęsusių karščių patiria ypač didelių sunkumų ir papildomų išlaidų. Tačiau viliasi žalumynus išgelbėti, už juos gauti bent penktadaliu didesnę  kainą.
 
Užsitęsusi kaitra pastebimai paspartino medunešio pabaigą. Vienuose regionuose jo rezultatais bitininkai patenkinti, kituose medaus derlius tik pusėtinas. Koks šis medunešis buvo Ukmergės rajono bitininkams?
 
Ūkininkaujantis Elektrėnų savivaldybėje ir Kaišiadorių rajone, valdantis 600 ha žemės, įdarbinęs 11 žmonių, Saulius Stirna  sugeba taip planuoti savo laiką ir darbus, kad randa laiko ir išvykoms, ir poilsiui. Jis yra ir Lietuvos ūkininkų sąjungos Kaišiadorių skyriaus pirmininkas, tad dažnai į keliones išsiruošia su žemdirbių grupėmis, aplanko užsienio šalių ūkius, parodas.
 
Ved. Algirdas Steponavičius.
 
,,Gimtoji žemė“ – trečiadienį, rugpjūčio 12 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close