captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip karštyje jaučiasi Lietuvos zoologijos sodo gyventojai?

Apie pagrindinio zoologijos sodo kasdienybę.

Kaip patys plaukikai vertina savo pasirodymus pasaulio čempionate Kazanėje? Reportažas iš oro uosto Vilniuje.

Lietuvos miškuose išliekant  dideliam gaisrų pavojui, Aplinkos ministerija numato kreiptis į savivaldybes dėl ribojimo patekti į miškus.

„Mokslo vardai“: daugiau kaip 90 proc. mokslininkų sutaria, kad  klimato kaita vyksta dėl žmogaus kaltės. Tačiau žiniasklaidoje vis pasirodo pranešimų, kuriuose tuo abejojama. Tyrinėtojai pastebi, kad diskusijos apie klimato kaitą žiniasklaidoje dažnai yra politizuotos, o visuomenės balsas jose menkai atspindimas.

Jau 17 metus į Vilnių atvyksta žmonės iš viso pasaulio, kurių pagrindinis vizito Lietuvoje tikslas – išmokti anksčiau Vilniuje plačiai skambėjusią jidiš kalbą. Laidoje – pasakojimas apie jidiš vasaros kursus.

Kaip karštyje jaučiasi Lietuvos zoologijos sodo gyventojai? „Ryto garsuose‘ kalbinsime Lietuvos zoologijos sodo direktorių Aurimą Didžioką.

Taip pat laidoje – premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, politikos apžvalgininko Virginijaus Savukyno komentaras, girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – rugpjūčio 11 d. antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...