captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Pažinimas yra didžiausia kančia šiame pasaulyje; bet jis yra ir skaistykla, ir be šitos apvalančios ugnies negalės būti išganyta nė viena žmogaus siela“, – teigė Thomas Mannas – vokiečių rašytojas bei kritikas, vienas žymiausių XX a. pirmosios pusės literatūros kūrėjų. Apie Thomą Manną – pirmadienio viktorinoje.
Rašytojas Thomas Mannas.
Rašytojas Thomas Mannas.

„Muzika be sienų“ – išskirtinis renginys, jungiantis konkursus, koncertus bei plačią edukacinę programą. Lyg atliepdama tokį pavadinimą, jo muzika vėliau sklinda po kitus kraštus“, – teigia jau penkioliktą kartą Druskininkuose rengiamo tarptautinio konkurso-festivalio viena iš organizatorių, pianistė ir pedagogė, prof. Veronika Vitaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje, kurią parengė Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos darbuotoja Eglė Baliutavičiūtė, – Danguolės Kandrotienės kūrinys jauniesiems skaitytojams „Pasaiba“ (leidykla „Debesų ganyklos“) ir Timuro Vermeso romanas, politinė-socialinė satyra „Jis ir vėl čia“ (leidykla „Alma littera“).

„Pažinimas yra didžiausia kančia šiame pasaulyje; bet jis yra ir skaistykla, ir be šitos apvalančios ugnies negalės būti išganyta nė viena žmogaus siela“, – teigė vokiečių rašytojas bei kritikas, Nobelio literatūros premijos laureatas, vienas žymiausių XX a. pirmosios pusės literatūros kūrėjų Thomas Mannas. Birželio pradžioje minėjome 140-ąsias jo gimimo metines, o rugpjūčio 12 d. sukanka 60 metų, kai jis iškeliavo Anapilin. Apie Thomą Manną – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“–  rugpjūčio 10 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...