captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie choro „Ugnelė“ koncertinę kelionę Japonijoje

„Koncertinio turo metu, pagerbdami Hirošimos bombardavimo, nuo kurio praėjo lygiai 70 metų, aukas, nešėme žinią ne tik nuo savęs, bet ir nuo visos Lietuvos. Šiuo neramiu metu svarbu prisiminti, kad didžiausia vertybė yra taika ir žmonės visur vienodi – su japonų kūrėjais radome labai daug bendro“, – sako Vilniaus J.Tallat-Kelpšos konservatorijos choro „Ugnelė“ meno vadovė ir dirigentė Valerija Skapienė.
Choras „Ugnelė“
Choras „Ugnelė“
„Savo veikla bandome įrodyti, kad dvarus atstatinėjame ne tam, kad jie būtų rekonstruojami, išgražinami ir užrakinami, o tam, kad čia virtų gyvenimas: vyktų įvairiausi renginiai, kūrybinės dirbtuvės, šurmuliuotų vaikai, senoliai pasakotų prisiminimus, suvažiuotų svečiai...“ – sako Lukšių miestelio seniūnas, skulptorius Vidas Cikana.
 
Savaitraščio „Šiaurės Atėnai“ ir dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
„Akvarelė – kaip alchemija. Kiekvienas dailininkas jaučiasi mokslininku, kiekvienas nori surasti savo kelią, savo sritį. Tai yra begalinė erdvė ir daugybė galimybių“, – teigia Jolanta Vitkutė, dalyvavusi šiemet pirmą kartą Renatės Lūšies vardu pavadintame tarptautiniame akvarelės plenere Klaipėdoje.
 
„Koncertinio turo metu, pagerbdami Hirošimos bombardavimo, nuo kurio praėjo lygiai 70 metų, aukas, nešėme žinią ne tik nuo savęs, bet ir nuo visos Lietuvos. Šiuo neramiu metu svarbu prisiminti, kad didžiausia vertybė yra taika ir žmonės visur vienodi – su japonų kūrėjais radome labai daug bendro“, – sako Vilniaus J.Tallat-Kelpšos konservatorijos choro „Ugnelė“ meno vadovė ir dirigentė Valerija Skapienė. Apie chorą ir tolimiausią jo kelionę pokalbis studijoje su V.Skapiene, vadybininke Ieva Krivickaite ir choristėmis Austėja Bukauskyte ir Guste Stonyte.
 
Ved. Alma Valantinienė.
 
„Ryto allegro“ rugpjūčio 7 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close