captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“

Birželio 1-osios laidoje – apie knygą „Valstybinis Vilniaus mažasis teatras 1990-2011“. Taip pat – apie Kauno dainų ir šokių šventę „Graži tu, mano brangi Tėvyne...“ ir 18-ąjį tarptautinį Klaipėdos pilies džiazo festivalį. 

„Maironis – nesumeluotos, nuoširdžios kasdienės meilės tėvynei paliudijimas. Tykus, atsakingas, labai orus ir garbingas buvimas visa savo esybe dėl Lietuvos, kuri nėra istorijos puslapiuose, bet ji yra greta esančiame žmoguje: su skausmu, netektim, trūkumais – su visa žmogiška esybe“, – sako dainų ir šokių šventės,  skirtos Maironio 150-osioms gimimo metinėms, režisierius Egidijus Stancikas.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

„18-tą kartą rengiamas Klaipėdos pilies džiazo festivalis jau gerai žinomas Europoje. Į jį pasiklausyti pasaulinių džiazo žvaigždžių atvyksta ne vien pavieniai džiazo gerbėjai iš užsienio valstybių, bet ir nemažos žmonių grupės. Tai tikrai ne miestelio diskotekos lygio renginys“, – juokiasi Pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė.

„Aš esu nepaprastai laiminga, kad būnant Vilniaus mažajame teatre, stebint spektaklius, dalyvaujant repeticijose ir netgi vykstant į gastroles, teko patirti keletą akimirkų, kurias galėčiau pavadinti katarsiu – intensyviausia teatrinės patirties akimirka“, – nuoširdžiai prisipažįsta knygos „Valstybinis Vilniaus mažasis teatras 1990-2011“ sudarytoja, teatrologė Ramunė Balevičiūtė. Fragmentai iš knygos pristatymo vakaro.

„Ryto allegro“ darbo dienomis nuo 08.08 iki 10.00 val. per „Klasikos“ programą.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 


 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close