captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“ pristato kompaktinę plokštelę „Maironio balsu“

Minint Jono Mačiulio-Maironio 150-ąsias gimimo metines, operos dainininkas Liudas Mikalauskas kartu su Valstybiniu Vilniaus kvartetu ir Lietuvos nacionaline filharmonija parengė lietuvių kompozitorių kūrinių poeto tekstais koncertinę programą.
Operos dainininkas Liudas Mikalauskas. lt.wikipedia.org nuotr.
Operos dainininkas Liudas Mikalauskas. lt.wikipedia.org nuotr.

Minint Jono Mačiulio-Maironio 150-ąsias gimimo metines, operos dainininkas Liudas Mikalauskas kartu su Valstybiniu Vilniaus kvartetu ir Lietuvos nacionaline filharmonija parengė lietuvių kompozitorių kūrinių poeto tekstais koncertinę programą. „Su kvarteto violončelininku profesoriumi Augustinu Vasiliausku užsidegėme ir surinkome daug Maironio tekstais parašytų dainų, kurios virto gražia ir prasminga programa. Ją dovanojame Lietuvos žmonėms“, – sako L. Mikalauskas.

Šiaulių krašto kultūros fondas kviečia į VIII „Europos literatūros dienas“. Pasak festivalio vadovo Markus Rodunerio, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, „desantas puikiausių Lietuvos ir užsienio rašytojų okupuos Šiaulius, kad pamalonintų mus savo tikrai nekasdieniais skaitymais. Belieka ateiti į renginius, o grįšite kaip ant sparnų“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“ filosofės Jūratės Baranovos-Rubavičienės kultūros komentaras „Kaip tapti geru skaitytoju“. „Skaitantysis turi galią tam, kuris rašo. Jis gali kritikuoti, tyčiotis, gali pritaikyti žiauriausią sankciją – rašančiojo apskritai neskaityti“, – teigia autorė.

Minint Jono Mačiulio – Maironio 150-ąsias gimimo metines, operos dainininkas  Liudas Mikalauskas kartu su Valstybiniu Vilniaus kvartetu ir Lietuvos nacionaline filharmonija parengė lietuvių kompozitorių kūrinių poeto tekstais koncertinę programą. „Su kvarteto violončelininku profesoriumi Augustinu Vasiliausku užsidegėme ir surinkome daug Maironio tekstais parašytų dainų, kurios virto gražia ir prasminga programa. Ją dovanojame Lietuvos žmonėms“, – sako  L. Mikalauskas.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ antradienį, spalio 16 d., nuo 8.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...