captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Abipus Nevėžio įsikūrę Kėdainiai – vienas gražiausių, tvarkingiausių ir savo kultūriniu paveldu turtingiausių Lietuvos miestų. Nors jis netapo didmiesčiu ir šalies miestų sąraše pagal gyventojų skaičių yra vienuoliktas, daugelis kur kas didesnių miestų galėtų pavydėti Kėdainiams jų grožio.
Kėdainiai.
Kėdainiai.

Abipus Nevėžio įsikūrę Kėdainiai – vienas gražiausių, tvarkingiausių ir savo kultūriniu paveldu turtingiausių Lietuvos miestų. Nors jis netapo didmiesčiu ir šalies miestų sąraše pagal gyventojų skaičių yra vienuoliktas, daugelis kur kas didesnių miestų galėtų pavydėti Kėdainiams jų grožio. Apie rugpjūčio pradžioje miesto gimtadienį švenčiančius Kėdainius – pirmadienio viktorinoje.

„Visais laikais į Neringą, žavų gamtos sukurtą kraštą, važiavo ir, neabejoju, važiuos muzikai, tapytojai, skulptoriai, poetai. Šis įstabaus savitumo žemės ruoželis, skiriantis jūrą nuo marių, traukia visus kaip magnetas, tartum jame būtų užkoduota transcendentinė energija“, – sako tarptautinio kamerinės muzikos vasaros festivalio „Kuršių nerija 2015“ meno vadovas ir dirigentas, prof. Algirdas Vizgirda.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Labiau sutikčiau su nuomone tų, kurie teigia, kad visa Haruki Murakami kūryba yra universali. Jeigu ji būtų prisodrinta japoniškumais, vargu, ar taip plačiai pasklistų po pasaulį. Žmonės, skaitydami knygas, man rodos, ieško kažko bendra, ieško savęs“, – teigia H. Murakami knygų vertėja Jurgita Polonskaitė.

Abipus Nevėžio įsikūrę Kėdainiai – vienas gražiausių, tvarkingiausių ir savo kultūriniu paveldu turtingiausių Lietuvos miestų. Nors jis netapo didmiesčiu ir šalies miestų sąraše pagal gyventojų skaičių yra vienuoliktas, daugelis kur kas didesnių miestų galėtų pavydėti Kėdainiams jų grožio. Išpuoselėtas senamiestis su savo žavia architektūra, skirtingų konfesijų maldos namais, tvarkingi kiti kvartalai, daug žalumos džiugina akį. Apie rugpjūčio pradžioje miesto gimtadienį švenčiančius Kėdainius – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 3 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...