captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip puoselėti aludarystės paveldą neskatinant alkoholizmo?

Kai kurių Lietuvos vietovių kultūros paveldo dalis – alaus gaminimo tradicijos. Pavyzdžiui, į Biržus daugybė žmonių vyksta susipažinti su aludaryste, siūlomos įvairios alaus kelio programos. Neseniai Klaipėdoje vyko Aludarių šventė, sukėlusi prieštaringų vertinimų

Kai kurių Lietuvos vietovių kultūros paveldo dalis – alaus gaminimo tradicijos. Pavyzdžiui, į Biržus daugybė žmonių vyksta susipažinti su aludaryste, siūlomos įvairios alaus kelio programos. Neseniai Klaipėdoje vyko Aludarių šventė, sukėlusi prieštaringų vertinimų. Kaip derinti aludarystės tradicijų  saugojimą su alkoholio reklamos ribojimais, ką daryti, kad vieši renginiai neskatintų besaikio alkoholio vartojimo?

Praėjo metai nuo Europos Sąjungos ekonominių sankcijų įvedimo Rusijai. Buvo tikėtasi, kad šie veiksmai privers Maskvą pakeisti savo politikos kursą Ukrainos atžvilgiu. Kaip šie metai atsispindėjo Lietuvos ekonomikoje?

Vilniaus miesto apylinkės teismas įpareigojo Vilniaus miesto Civilinės metrikacijos skyrių už belgo ištekėjusios lietuvės pavardę santuokos liudijime rašyti su nelietuviška raide „w“. Nutarimas dar gali būti skundžiamas.

Koks prognozuojamas rugpjūtis?

„Naujienų žemėlapis“: apie trečiąjį – skausmingiausią ekonominių sankcijų paketą Rusijai. Kokios įtakos tai turi Vakarų ir Rusijos finansams bei užsienio politikos kryptims?

Kiekvieną vasarą į Lietuvą atvyksta žmonių iš kitų pasaulio šalių pasimokyti lietuvių kalbos. Reportažas iš vasaros lietuvių kalbos kursų Vilniaus universitete.

Paskutinį liepos penktadienį pasaulyje minima IT sistemų administratorių diena ir visų įstaigų darbuotojai kviečiami parodyti dėmesį šiems kolegoms, atsakingiems už begales techninių sprendimų. Penktadienio svečias – informacinių technologijų specialistas, dviejų įmonių įkūrėjas, dirbantis ir pedagoginį darbą Liudas Stanevičius.

Laidą veda Giedrė Čiužaitė ir Ramūnas Grumbinas.

Klausykitės liepos 31 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...