captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: interjero ir daiktų dizaineris prof. dr. Vytautas Kibildis

„Kūrybine prasme esame stiprūs, lietuvių dizaineriai savo idėjomis yra aukščiau už Europos vidurkį. Tačiau ne mažiau svarbus už kūrybingumą yra gebėjimas savo idėjas pritaikyti konkretiems produktams. O tam būtina bendradarbiauti su gamintojais.“
Interjero ir daiktų dizaineris prof. dr. Vytautas Kibildis.
Interjero ir daiktų dizaineris prof. dr. Vytautas Kibildis.

„Kūrybine prasme esame stiprūs, lietuvių dizaineriai savo idėjomis yra aukščiau už Europos vidurkį. Tačiau ne mažiau svarbus už kūrybingumą yra gebėjimas savo idėjas pritaikyti konkretiems produktams. O tam būtina bendradarbiauti su gamintojais“, – sako VDA Dizaino katedros profesorius dr. Vytautas Kibildis.

Prieš keletą metų Londoną iškeitusi į nedidelį Lietuvos paribio miestelį Sarah Mitrikė, Žagarės vyšnių festivalio ir tarptautinio meno festivalio „Fringe“ sumanytoja, neatsidžiaugia miestelio privalumais ir savo idėjomis reklamuoja Žagarę pasaulyje. Pasak jos, „smagu matyti, kad kasdien jis kitoks, čia žydi vyšnios, čia jau prisirpusios uogos“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Pirmąją rugpjūčio dekadą – trečiasis tarptautinis simpoziumas ir meistriškumo kursai „Birštono vasaros menų akademija“. Anot Lietuvos muzikų sąjungos vadovės, kompozitorės prof. Audronės Žigaitytės, „vyks ne tik atviros pamokos ir paskaitos, bet ir Birštono gyventojams bei svečiams skirti vakariniai koncertai, kurių išskirtinis bruožas – tarp natų slypinčių muzikos paslapčių paieškos“.

„Kūrybine prasme esame stiprūs, lietuvių dizaineriai savo idėjomis yra aukščiau už Europos vidurkį. Tačiau ne mažiau svarbus už kūrybingumą yra gebėjimas savo idėjas pritaikyti konkretiems produktams. O tam būtina bendradarbiauti su gamintojais“, – sako VDA Dizaino katedros profesorius dr. Vytautas Kibildis. Apie kūrybą ir pedagoginę veiklą, menininko ir mokytojo pasirinkimą, puoselėjamas vertybes mene ir gyvenime bei naujausią parodą „Medžio grafika“ pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ liepos 31 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close