captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: Konkurencijos tarybos išvados piktina žemdirbius

Į Konkurencijos tarybą buvo kreiptasi siekiant išsiaiškinti, ar pieno rinkoje nėra kartelinių susitarimų. Taryba jau baigė tyrimą ir preliminarias išvadas paskelbė viešai konsultacijai. Rinkos dalyvių bei visų suinteresuotų šalių pastabų ji lauks iki rugpjūčio 21 dienos.
Laidos vedėja Regina Montvilienė.
Laidos vedėja Regina Montvilienė.

Į Konkurencijos tarybą buvo kreiptasi siekiant išsiaiškinti, ar pieno rinkoje nėra kartelinių susitarimų. Taryba jau baigė tyrimą ir preliminarias išvadas paskelbė viešai konsultacijai. Rinkos dalyvių bei visų suinteresuotų šalių pastabų ji lauks iki rugpjūčio 21 dienos. Paskelbtas išvadas jau šiandien kritikuoja žemdirbiai.

Varėnos rajono ūkininkė Birutė Tamulevičienė redakcijai adresuotame laiške klausia, – ką turėtų žinoti ekologinių ūkių šeimininkai, kokie pasikeitimai jų laukia naujuoju finansiniu laikotarpiu? Atsako Žemės ūkio ministerijos Agroaplinkosaugos ir ekologinio ūkininkavimo skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Adomavičiūtė.

Vienas ekologinio ūkininkavimo pradininkų šalyje, bendrovės „Mėta“ savininkas Mindaugas Vyskupaitis jau 26-erius metus ne tik augina, bet ir perdirba ekologiškas daržoves bei vaistažoles. Šiuo metu jo 10-ies darbuotojų kolektyvas gamina ir parduoda beveik 100 rūšių produktus, paklausius ne tik Lietuvos rinkoje.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, liepos 29 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...