captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Manasis aš“: XXI amžiaus žurnalistikos kultūra

„Turėtume būti sąžiningi, ir pripažinti, kad mes visko nežinome. Nesame objektyvūs, nesame dievai, nesame aukščiau visko. Tiesiog esame žmonės, dirbantys savo darbą, ir turime dirbti jį sąžiningai, atvirai, be melo“, – sako prof. Nico Drokas.
Europos žurnalistikos mokymo asociacijos prezidentas<br> Windesheimo universiteto Nyderlanduose profesorius Nico Drokas.
Europos žurnalistikos mokymo asociacijos prezidentas
Windesheimo universiteto Nyderlanduose profesorius Nico Drokas.

„Dažnai įsivaizduojama, kad pasaulyje yra viena jėga, viena žmonių grupė, kuri yra objektyvi, kuri žino tikrus, svarbiausius faktus, ir kad ji yra vienintelė, kuri gali mums pasakyti, kas yra tiesa. Liaukitės, tai yra dvidešimtas amžius. Turėtume tokį požiūrį dvidešimtam amžiui ir palikti.

Nėra vienos tiesos, kurią galėtume atspindėti. Manau, kad vien tik žurnalistai tebėra tie, kurie vis dar mano, kad kažkur egzistuoja viena tiesa, ir jie gali ją atvaizduoti.

Turėtume būti sąžiningi, ir pripažinti, kad mes visko nežinome. Nesame objektyvūs, nesame dievai, nesame aukščiau visko. Tiesiog esame žmonės, dirbantys savo darbą, ir turime dirbti jį sąžiningai, atvirai, be melo“, – sako prof. Nico Drokas.

Apie XXI amžiaus žurnalistikos kultūrą – pokalbis su Europos žurnalistikos mokymo asociacijos prezidentu, Windesheimo universiteto Nyderlanduose profesoriumi Nico Droku.

Ved. Agnė Kairiūnaitė.

„Manasis aš“ rugpjūčio 9 d., sekmadienį, 10.05 val. per LRT KLASIKĄ ir rugpjūčio 10 d., pirmadienį, 00.05 val. per LRT RADIJĄ. 

(Kartojama 2014 06 22 laida.)

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...