captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: narkotikų prevencija festivaliuose ir būdai atpažinti apsvaigusius žmones

Šį savaitgalį Lietuvoje vyks mažiausiai keturi populiarios muzikos festivaliai. Ar po jaunos moters mirties festivalyje padaugėjo narkotikų ir kitų svaigalų prevencijos panašiuose renginiuose? Kaip atpažinti nuo narkotikų apsvaigusį žmogų ir teikti jam pirmąją pagalbą?

Šį savaitgalį Lietuvoje vyks mažiausiai keturi populiarios muzikos festivaliai. Ar po jaunos moters mirties festivalyje padaugėjo narkotikų ir kitų svaigalų prevencijos panašiuose renginiuose? Kaip atpažinti nuo narkotikų apsvaigusį žmogų ir teikti jam pirmąją pagalbą? Iš ko tėvai gali nuspėti, ar jų vaikas vartoja ar planuoja vartoti psichoaktyviųjų medžiagų?

Kaip klostosi žlungančios bendrovės „Lietuvos jūrų laivininkystė“ darbuotojų ir laivų likimas?

Penktadienį Klaipėdoje pristatomas naujas patrulinis pasieniečių laivas „Aleksandras Barauskas“.

Lietuvos kariuomenė ateityje pasipildys moderniu bepiločiu orlaiviu, kuris bus skirtas žvalgybos tikslams. Sukurti tokį droną panoro tiek universitetai, tiek ir privačios įmonės. Kieno idėja geriausia, nuspręs komisija. 

Žurnalistas, keliautojas Gerimantas Statinis ir dviračių be pedalų arba paspirtukų sporto entuziastas Tomas Augūnas sieks naujo Lietuvos rekordo: per septynias dienas bandys nuvažiuoti 480 km, toliausiai šalyje. Maršrutas – nuo Vilniaus iki Palangos, užsukant į lankytinas vietas.

Kuo turistų grupes traukia Černobylis?

Savaitės komentaras. Apžvalgininkė Ramunė Sotvarė-Šemetienė.

Naujienų žemėlapis. Vis dar neišspręsta Graikijos skolų krizė kelia klausimų dėl euro zonos veiksnumo, o finansinius sunkumus išgyvenančios šalys kalba apie nevienodai taikomas sąlygas euro zonos narėms. Kodėl skolų krizę sėkmingai suvaldė Airija ir kodėl pietinės euro zonos šalys turi daugiausiai finansinių problemų?

Vienas didžiausių vasaros renginių – Jūros šventė – jau šį savaitgalį Klaipėdoje. Be gausybės renginių ir reginių šventės dalyviai galės pamatyti Fernando Magelano flotilės burlaivio, vienintelio grįžusio iš pirmosios ekspedicijos aplink pasaulį, kopiją.

Nauji pažintiniai takai per pelkes leidžia vis daugiau žmonių pamatyti, kad nuolatos drėgni žemės plotai, apipinti įvairiomis legendomis, vadinami raistais, liūnais – gražios gamtos vietos. Į ką ten verta atkreipti dėmesį, kodėl gamtosaugininkai siekia atkurti kai kurias pelkes ir kiti klausimai – penktadienio viešniai, botanikei, pelkių tyrinėtojai dr. Jūratei Sendžikaitei.

Laidą veda Giedrė Čiužaitė ir Lukas Kivita.

Klausykitės liepos 24 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...