captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: grafologas ir kaligrafas Rolandas Bilinskas

„Grafologija žmogaus charakterį apibūdina konkrečiu momentu, nes raštas yra kintamas dalykas. Jis gali kisti priklausomai nuo žmogaus fizinės būklės, savijautos, psichologinės būsenos. Prieš atostogas žmogaus raštas gali būti vienoks, po jų gali būti kitoks, kisti streso metu.“
Grafologas ir kaligrafas Rolandas Bilinskas.
Grafologas ir kaligrafas Rolandas Bilinskas.

„Grafologija žmogaus charakterį apibūdina konkrečiu momentu, nes raštas yra kintamas dalykas. Jis gali kisti priklausomai nuo žmogaus fizinės būklės, savijautos, psichologinės būsenos. Prieš atostogas žmogaus raštas gali būti vienoks, po jų gali būti kitoks, kisti streso metu“, – aiškina grafologijos ir kaligrafijos specialistas Rolandas Bilinskas.

„Džiazas – laisvų žmonių muzika“, – sako festivalio „Nida jazz maratonas 2015“ prodiuseris Leonidas Šinkarenko. „Nidoje jis skamba su vėjo priemaiša ir smėlio prieskoniu, jaučiu jį burnoje ir ausyse, todėl kiekvienas Nidos festivalis yra unikalus“, – priduria džiazo muzikantas ir kompozitorius Vytautas Labutis.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Nemunas“, „Literatūra ir menas“.

„Labiausiai šiame konkurse mane stebina  tai, kad komisijoje nėra teatro atstovo. Vadinasi, į teatro darbuotojus žiūrima, kaip į avių bandą, kuriai iš viršaus bus „nuleistas“ kažkoks piemuo ir jis išgelbės mūsų „nukraujavusį“ teatrą. Ar nelogiška būtų išklausyti visus kandidatus, leisti pasakyti, ką jie galvoja,  kokią jie viziją mato“, – apie Kultūros ministerijos rengiamą konkursą uostamiesčio Dramos teatro vadovo pareigoms užimti sako Klaipėdos dramos teatro aktorius Darius Meškauskas.

„Grafologija žmogaus charakterį apibūdina konkrečiu momentu, nes raštas yra kintamas dalykas. Jis gali kisti priklausomai nuo žmogaus fizinės būklės, savijautos, psichologinės būsenos. Prieš atostogas žmogaus raštas gali būti vienoks, po jų gali būti kitoks, kisti streso metu“, – aiškina grafologijos ir kaligrafijos specialistas Rolandas Bilinskas. Ką gali apie mus atskleisti grafologija iš rašto ir parašo ir kokia šio mokslo ateitis kompiuterijos amžiuje pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ liepos 24 dieną, penktadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close