captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pasvaliečių versliniai sodai augina gerą derlių

Sekmadienį – Oninės. Tokį metą jau paprastai galime paskanauti ankstyvųjų vasarinių veislių obuolių, būna nukritusios nepilnavertės, kenkėjų pažeistos obuolių užuomazgos. Tad iš dalies jau galima prognozuoti vaisių  derlių, jų kokybę.

Sekmadienį – Oninės. Tokį metą jau paprastai galime paskanauti ankstyvųjų vasarinių veislių obuolių, būna nukritusios nepilnavertės, kenkėjų pažeistos obuolių užuomazgos. Tad iš dalies jau galima prognozuoti vaisių  derlių, jų kokybę. Kokio jo šiemet tikisi Pasvalio rajono „Naradavos“, „Aukštikalnių sodų“ bendrovių sodininkai? 

Šiomis dienomis Žemės ūkio ministerija Europos Komisijai oficialiai pateikė galutinį Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos projektą. Šios programos biudžetas viršija 81 mln. eurų, yra maždaug 13 proc. didesnis už pernykštį. Kaip žuvininkystės sektoriuje paskirstyta europinė parama, kokių tikslų siekiama?

Kaimo žmonės tvirtina, kad tomis dienomis, kai orai vėsesni ir lietingesni, savaitgaliais iš miestų atvyksta  nedaug  poilsiautojų. Tad paežerėse, prie kitų vandens telkinių mažiau šiukšlių, triukšmo ir kitų kaimo žmonių akims ir ausims nemalonių dalykų. Beje, jie sako, kad ir ilgesnį laiką pas gimines, draugus užsibūnantys vasarotojai dabar kažkokie ramesni.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, liepos 24 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...