captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: tarptautinių konkursų laureatės pianistės – Paulina Dūmanaitė ir Gryta Tatorytė

„Tikslas – būti laimingai, džiaugtis muzika ir kiekvieną dieną išmokti kažką nauja“, – teigia tarptautinių konkursų laureatė pianistė Paulina Dūmanaitė, koncertuosianti kartu su Gryta Tatoryte, kuri sako: „pirmiausia esu solistė, nes būti geru partneriu gali tik tobulai įvaldęs savo instrumentą“.
Pianistė Paulina Dūmanaitė.
Pianistė Paulina Dūmanaitė.

„Tikslas – būti laimingai, džiaugtis muzika ir kiekvieną dieną išmokti kažką nauja“, – teigia tarptautinių konkursų laureatė pianistė Paulina Dūmanaitė, koncertuosianti kartu su Gryta Tatoryte, kuri sako: „pirmiausia esu solistė, nes būti geru partneriu gali tik tobulai įvaldęs  savo instrumentą“.

„Klasikinė muzika gamtoje įgauna visai kitą skambesį. O kai ta gamta – bene aukščiausia Lietuvoje kalva su šimtmečių istorija, tai muzika lenktyniauja su gražiausiais gamtos peizažais“, – sako Medvėgalio menų festivalio vadovas Vytautas Jankauskas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: kas naujo Jungtinių Amerikos Valstijų nacionalinio jaunimo orkestro padangėje?

„Mano mėgstamiausia – kamerinė muzika. Stengiuosi groti kuo daugiau, kuo įvairesnės ir visokios sudėties kamerinės muzikos. Tai man pats įdomiausias ir sudėtingiausias muzikinio dialogo būdas. Kitas mano mėgstamas bendravimo būdas – dėstymas. Tarp mano mažųjų mokinukų yra keletas tarptautinių konkursų laureatų. Mano įkvėpimo šaltinis – visi mano buvę ir esami mokytojai ir mokytojos, jiems aš esu labai dėkinga. Tikslas – būti laimingai, džiaugtis muzika ir kiekvieną dieną išmokti kažką nauja“, – teigia Paulina Dūmanaitė. „Pirmiausiai esu solistė, nes būti geru partneriu gali tik tobulai įvaldęs  savo instrumentą. Vienas mano draugas smuikininkas yra pasakęs: „Tik tada kamerinė muzika yra gera, kai nebelieka baimės, kad tavo partneris nesuspės“, – sako Gryta Tatorytė. Pokalbis studijoje su tarptautinių konkursų laureatėmis pianistėmis P. Dūmanaite ir G. Tatoryte.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ liepos 23 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...