captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kada verta rašyti visokią darbo patirtį į CV?

Daugelis, kad ir kokias pareigas dabar užimtume, kad ir kokius darbus dirbtume – esame dirbę ir pačius paprasčiausius nekvalifikuotus darbus. Kiek tokia patirtis mums svarbi, ar tokios darbo patirties neslepiame ieškodami darbo? 

Daugelis, kad ir kokias pareigas dabar užimtume, kad ir kokius darbus dirbtume – esame dirbę ir pačius paprasčiausius nekvalifikuotus darbus. Kiek tokia patirtis mums svarbi, ar tokios darbo patirties neslepiame ieškodami darbo?  Sakoma, kad nėra nei vieno gėdingo darbo. Tačiau – kokią darbo patirtį reikėtų rašyti į gyvenimo aprašymą, kaip pajusti, kada ji praverčia, kada gali trukdyti?

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia susisiekimo ministrą Rimantą Sinkevičių aptarti Klaipėdos bendrovės „Lietuvos jūrų laivininkystė“ sulaikytuose laivuose esančių jūrininkų problemų. Už skolas sulaikytuose penkiuose laivuose yra iki 100 jūrininkų.

Akademinei bendruomenei, užsienio lietuvius vienijančių organizacijų, valstybės institucijų atstovams bus pristatomi bendrovės „Vilmorus“ atliktos užsienio lietuvių nuomonės apklausos rezultatai, kurią užsakė Užsienio reikalų ministerija. 

Norvegijoje po ketverių metų atidaromas memorialas saloje, kurioje buvo įvykdytas teroro išpuolis. 

BBC praneša, kad jauni futbolininkai nelegaliai iš Afrikos buvo vežami į Aziją ir verčiami su vietos bei užsienio klubais pasirašyti sutartis. Kai kuriems futbolininkams yra vos 14 metų.

Mykolo Drungos rengiama užsienio spaudos apžvalga.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Lietuvių tarnybos parengtas reportažas apie leidyklos „Penguin“ išleistą Tadeušo Borovskio novelių rinkinį „Šiuo keliu ponai ir ponios“, pasakojantį apie Aušvico koncentracijos stovyklą. Knyga išleista 1976 m.

Lietuvoje antrą kartą rengiamos „Keliaujančias architektūros dirbtuvės“. Savanoriai architektai, architektūros studentai keliauja po mažus Lietuvos miestelius ir kartu su vietos vaikais, paaugliais sukuria po kokį nors jų aplinkoje reikalingą objektą. 

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Giedrė Čiužaitė.

Klausykitės liepos 22 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close