captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: ar kinas yra politika?

„Kinas yra galingas ginklas, tačiau tema „Kinas ir politika“ bus nagrinėjama įvairiais rakursais: politinių aktualijų vaizdavimas kine, skirtingų kino gamybos organizavimo būdų įtaka kino turiniui, kino propaganda, kino kūrėjo aktyvaus vaidmens politikoje svarba ir kt.“

„Kinas yra galingas ginklas, tačiau tema „Kinas ir politika” bus nagrinėjama įvairiais rakursais: politinių aktualijų vaizdavimas kine, skirtingų kino gamybos organizavimo būdų įtaka kino turiniui, kino propaganda, kino kūrėjo aktyvaus vaidmens politikoje svarba ir kt.”, – teigia VšĮ „Meno avilys” organizuojamos kino stovyklos projektų vadovė, kino apžvalgininkė Goda Jurevičiūtė.

„Šiuo laiku, kai taip ištobulėjo elektroninės priemonės, kai galime turėti puikiai atkuriančius ekranus, kyla klausimas, ar turime leisti fotografijos knygas? Jeigu tik pristatyti nuotraukų rinkinį, tai tikrai yra geresnių priemonių“, – sako Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyriaus vadovas Gintaras Česonis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris” – kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus komentaras.

„Kinas yra galingas ginklas, tačiau tema „Kinas ir politika“ bus nagrinėjama įvairiais rakursais: politinių aktualijų vaizdavimas kine, skirtingų kino gamybos organizavimo būdų įtaka kino turiniui, kino propaganda, kino kūrėjo aktyvaus vaidmens politikoje svarba ir kt.“, – teigia VšĮ „Meno avilys” organizuojamos kino stovyklos projektų vadovė, kino apžvalgininkė Goda Jurevičiūtė. Pokalbyje apie aktualų kino ir politikos santykį dalyvauja G. Jurevičiūtė ir projektų koordinatorius Aurimas Zdanavičius.

Ved. Karina Metrikytė.                           

„Ryto allegro“ liepos 21 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...