captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: gelbėtojai ragina atsargiai maudytis Baltijos jūroje

Tokį raginimą gelbėtojai siunčia po vakarykščio įvykio, kai jūroje nuskendo paauglys. Šiandien Baltijos jūra ypač banguota.

Tokį raginimą gelbėtojai siunčia po vakarykščio įvykio, kai jūroje nuskendo paauglys. Šiandien Baltijos jūra ypač banguota.

Valdančioji taryba renkasi į neeilinį posėdį dėl Graikijos gelbėjimo plano, kuriam nepritaria Darbo partija. Tuo metu Vokietijos parlamentas rengiasi balsuoti, ar pritarti kreditorių deryboms dėl finansinės pagalbos Graikijai.

Kauno apskrities policijos pareigūnai sulaikė 100 kilogramų kokaino, kuris rastas 250-ies tonų anglies krovinyje. Tai – vienas didžiausių rasto kokaino kiekių nepriklausomos Lietuvos istorijoje.

Kada bus nukeltos Žaliojo tilto skulptūros? Vilniaus miesto savivaldybė pateiks naujausią informaciją.

Į Rusijos Tomsko sritį išvyksta dešimtoji „Misija Sibiras“ ekspedicija. Šių metų ekspedicijoje yra ir po atstovę iš Latvijos ir Estijos.

Sukanka metai, kai virš Rytų Ukrainos buvo numuštas keleivinis Malaizijos avialinijų lėktuvas. Nors versijų yra įvairių, iki šiol nėra nustatyta, kas iš tiesų numušė lainerį. Ką per metus pavyko išsiaiškinti tyrėjams? Kaip įamžinamas žuvusiųjų atminimas? Tuo „Naujienų žemėlapyje“ domisi Giedrė Trapikaitė.

Vedėjas Simonas Bendžius.

Klausykitės laidos liepos 17 d., penktadienį, 13.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...