captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsų savaitė“: Lietuva renka Seimą

Spalio 14-ąją – Lietuvoje rinkimai į Seimą ir referendumas dėl Ignalinos atominės elektrinės statybos. Pokalbis su Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininku Zenonu Vaigausku.
Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas. BFL nuotr.
Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas. BFL nuotr.

Spalio 14-ąją – Lietuvoje rinkimai į Seimą ir referendumas dėl Ignalinos atominės elektrinės statybos. Pokalbis su Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininku Zenonu Vaigausku, visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės RAIT valdybos pirmininke Inga Nausėdiene, Lietuvių bendruomenės Airijoje pirmininku Arūnu Teišerskiu. Zenono Gipiškis praneša iš Vilniaus miesto rinkimų apylinkės, Giedrė Trapikaitė – iš Švenčionių rajono rinkimų apylinkės.

Dailininkas Rimvydas Bartkus, žinomas Ray Bartkaus vardu, šiandien yra vienas populiariausių iliustratorių Jungtinėse Valstijose. Jo darbai jau dvidešimtmetį publikuojami tokiuose leidiniuose kaip „New York Times“, „Los Angels Times“, „Wall Street Journal“. Ray Bartkus į Jungtines Valstijas pasitraukė dar 90-ųjų pradžioje, kai jį pristatyti savo parodą pakvietė Kentukio universitetas. Viešėdamas Amerikoje menininkas nusprendė važiuoti į galimybių miestą Niujorką ir bandyti ten įsitvirtinti. Savaitgalį vykusioje konferencijoje „TedxVilnius“ Ray Bartkus su susirinkusiasiais dalinosi mintimis, kaip sužadinti vaizduotę ir kaip, pavyzdžiui, iš vienos tiesės sukurti keletą skirtingų iliustracijų. Dailininką kalbino kolegė Indrė Anskaitytė.

Taip pat laidoje sekmadienio kultūros renginiai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsų savaitė“ spalio 14 d., sekmadienį, 08.03 val. per LRT RADIJĄ.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...