captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip bus išsaugota Lietuvoje vilkų populiacija?

Kitą savaitę turi prasidėti planinė vilkų medžioklė. Tačiau gali atsitikti taip, kad ji ne tik neprasidės, bet ir apskritai šiais metais Lietuvoje nebus sumedžiotas nė vienas vilkas.
Vilkai.
Vilkai.

Kitą savaitę turi prasidėti planinė vilkų medžioklė. Tačiau gali atsitikti taip, kad ji ne tik neprasidės, bet ir apskritai šiais metais Lietuvoje nebus sumedžiotas nė vienas vilkas. Vilniaus apygardos administracinis teismas priėmė nagrinėti Gamtos apsaugos asociacijos „Baltijos vilkas“ skundą dėl aplinkos ministro įsakymo, leidžiančio per ateinantį medžioklės sezoną sumedžioti 50 vilkų.

Šeštadienio vakarą Klaipėdoje gyvenantys, dirbantys ir kuriantys menininkai kviečia miestiečius į senąjį turgų „sukirsti rankomis”. Profesionalūs ir mėgėjai muzikantai, aktoriai, klounai, mimai ir kiti menininkai rengia spalvingą meninę provokaciją „Turgaus naktį“. Šventės tikslas – burti ir stiprinti bendruomenės ryšius mieste. Pokalbis su renginio idėjos autoriumi, aktoriumi, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto profesoriumi Valentinu Masalskiu.

Taip pat laidoje pokalbis su naująja Tautinio olimpinio komiteto vadove Daina Gudzinevičiūte.

 Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – spalio 13 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...