captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ūkininkas siūlo neatidėlioti opių problemų sprendimo

Lietuvos ūkininkų sąjungos Kaišiadorių skyriaus pirmininkas Saulius Stirna, sukaupęs nemažą patirtį, sėkmingai tvarkosi ūkyje. Gilindamasis į savo ir kitų žemdirbių problemas, pastebi, kad dažnai jų kyla ne dėl ūkininkų nesugebėjimo, o valdžios nenoro juos išgirsti.
Laidos vedėja Regina Montvilienė.
Laidos vedėja Regina Montvilienė.

Lietuvos ūkininkų sąjungos Kaišiadorių skyriaus pirmininkas Saulius Stirna, sukaupęs nemažą patirtį, sėkmingai tvarkosi ūkyje. Gilindamasis į savo ir kitų žemdirbių problemas, pastebi, kad dažnai jų kyla ne dėl ūkininkų nesugebėjimo, o valdžios nenoro juos išgirsti, sutramdyti prekybininkų bei perdirbėjų savivalę.

Jonavos r. tėra keturi privatūs veterinarijos gydytojai, užsiimantys stambių gyvulių gydymu. Tarp jų – Žeimių seniūnijos privatus veterinarijos gydytojas Pranas Dailidė. Jis toje pačioje apylinkėje gyvulius gydo, profilaktika rūpinasi jau 50 metų. Ir nepavargsta iškviestas teikti pagalbą bet kuriuo paros metu. Anot veterano, kai darbas malonus, tai ir dirbti netenka. Jo darbą giria ne tik Žeimių seniūnijos gyvulių laikytojai.

Ne paslaptis, kad dabar kaime gyvena daug pensinio amžiaus žmonių. Anot mažuloniškio Armino Norkaus, daugelis jų gyvulių, paukščių jau nebelaiko. Bet be darbo negali: juda, kruta daržuose, tad daržovių, bulvių sau bei vaikams, anūkams užaugina.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, liepos 16 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...