captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Prieš 175-erius metus gimė iškilus prancūzų kraštovaizdžio architektas, parkų kūrėjas Édouardas François André. Jo pavardė gerai žinoma daugelyje pasaulio šalių. Grafų Tiškevičių pageidavimu jo įkurti parkai – vienas ryškiausių prancūzų kultūros pėdsakų ir Lietuvoje
Prancūzų kraštovaizdžio architektas<br> parkų kūrėjas Édouardas François André.
Prancūzų kraštovaizdžio architektas
parkų kūrėjas Édouardas François André.

Prieš 175-erius metus gimė iškilus prancūzų kraštovaizdžio architektas, parkų kūrėjas Édouardas François André. Jo pavardė gerai žinoma daugelyje pasaulio šalių. Grafų Tiškevičių pageidavimu jo įkurti parkai – vienas ryškiausių prancūzų kultūros pėdsakų ir Lietuvoje. Apie Édouardą André – pirmadienio viktorinoje.

„Vienas didžiausių tradicinių uostamiesčio renginių, tarptautinis festivalis „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ šiemet pristatys įvairialypę muzikos žanrų programą, dovanos publikai geriausius teatro pastatymus, suteiks galimybę susitikti su talentingais Lietuvos bei užsienio šalių muzikais“, – žada Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovas Ramūnas Kaubrys.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje – Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos darbuotoja Eglė Baliutavičiūtė apie Aleksandro Grino apysaką „Raudonos burės“ („Gelmės“) ir Aldous Huxley romaną „Puikus naujas pasaulis“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla).

Prieš 175-erius metus gimė iškilus prancūzų kraštovaizdžio architektas, parkų kūrėjas Édouardas François André. Jo pavardė gerai žinoma daugelyje pasaulio šalių. Per savo gyvenimą šis prancūzas sukūrė apie šimtą visuomeninių bei privačių parkų Europoje, Šiaurės Afrikoje, Šiaurės ir Lotynų Amerikoje. Grafų Tiškevičių pageidavimu jo įkurti parkai – vienas ryškiausių prancūzų kultūros pėdsakų ir Lietuvoje. Apie Édouardą André – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ liepos 20 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...