captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar parkuose perkate lankytojo bilietus?

Nuo gegužės vidurio nacionalinių ir regioninių parkų lankytojai kviečiami nusipirkti 1 eurą kainuojančius bilietus, jeigu nori taip paremti Lietuvos saugomas teritorijas. Jau įsigyta daugiau nei 5 tūkst. tokių bilietų.
Egidijaus Jankausko nuotr.
Egidijaus Jankausko nuotr.

Nuo gegužės vidurio nacionalinių ir regioninių parkų lankytojai kviečiami nusipirkti 1 eurą kainuojančius bilietus, jeigu nori taip paremti Lietuvos saugomas teritorijas. Jau įsigyta daugiau nei 5 tūkst. tokių bilietų, tačiau kai kurie keliautojai sako, kad parkų darbuotojai galėtų drąsiau priminti apie galimybę paremti.

Eurokomisaras Vytenis Andriukaitis Vilniuje su keturių šalių ministrais aptars afrikinio kiaulių maro situaciją. Lietuvoje nuo šių metų pradžios užregistruota daugiau kaip 40 vietų, kuriose rasti nugaišę ar nušauti AKM sergantys šernai,  Latvijoje – 180 vietų, Estijoje – 112, Lenkijoje – 39.

Nuo liepos 10 d. Lietuvoje bus galima laisvai rinktis civilinės santuokos vietą. Iki šiol buvo galima tuoktis tik tame rajone, kur registruotas vienas iš jaunavedžių, todėl norintieji ceremonijos prie jūros ar kitoje gražioje Lietuvos vietoje kartais ieškodavo galimybių trumpam pakeisti registracijos vietą.

Ką susitikime Ufoje nutarė besivystančių ekonomikų grupė – Rusija, Kinija, Indija, Brazilija ir Pietų Afrikos Respublika, sutrumpintai vadinama BRICS bloku?

Šeštadienį minimos Srebrenicos žudynių 20-osios metinės. 1995 metais Bosnijos serbų pajėgos, užėmusios Jungtinių Tautų saugomą Srebrenicos anklavą, išžudė beveik 8 tūkstančius musulmonų vyrų ir berniukų. Tačiau neatsakytų klausimų ir neišspręstų konfliktų yra ir šiandien. Kokie jie? Ir kaip keičiasi santykiai tarp bosnių ir serbų? Apie visa tai „Naujienų žemėlapyje“.

Padėtį Kinijos akcijų rinkoje eskpertai vadina panika, kuri gali neigiamai paveikti ir Vakarų ekonomiką.

Popiežius Pietų Amerikoje?

Penktadienį – tiesioginė LRT RADIJO transliacija iš Medininkų pilies kiemo. Ką įdomaus išgirs klausytojai?

Interviu su kinų kalbos dėstytoja, Vilniaus universiteto Konfucijaus instituto projektų vadove Vilma Šniukštaite, kuri veda ekskursijas ir Lietuvą lankantiems turistams iš Kinijos. 

Laidą veda Giedrė Čiužaitė ir Saulius Liauksminas.

Klausykitės liepos 10 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...