captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ką man skaityti?“: skaitymo strategijos

Lietuvos edukologijos universiteto lektorė, literatūros didaktikos ir skaitymo strategijų kursų dėstytoja Nijolė Toleikytė būsimiesiems ir esamiems lietuvių kalbos mokytojams diegia strateginio skaitymo ir strateginio mokymo principus. Kaip skaito mokiniai ir suaugusieji?

Lietuvos edukologijos universiteto lektorė, literatūros didaktikos ir skaitymo strategijų kursų dėstytoja Nijolė Toleikytė būsimiesiems ir esamiems lietuvių kalbos mokytojams diegia strateginio skaitymo ir strateginio mokymo principus. Kaip skaito mokiniai ir suaugusieji, kas padeda geriau suprasti tekstą? Ingos Janiulytės parengtas pokalbis.

Mediciną studijuojanti vilnietė Karmela Blank spėjo perskaityti vos porą puslapių knygos, vasaros atostogoms parsineštos iš bibliotekos. Nėra kada – aktyvi studentė savanoriauja ligoninėje, be to, kai devynis mėnesius net valgai ir miegi su knygomis, tai gal reikia pertraukos? Su Karmela kalbėsime apie greitaskaičių medicinos studentų atrastas strategijas, o ūkininkas Audrius Jokubauskas kelioms minutėms atidės sūrių spaudimą ir papasakos apie ūkyje praverčiančius skaitinius bei skaitymą ausimis.

Ved. Audra Čepkauskaitė.

„Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, liepos 9 d., 12.12 val., kartojama 21.08 val. per LRT RADIJĄ.

Kontaktai: kultura@lrt.lt; (8-5) 236 30 78

http://www.facebook.com/kamanskaityti

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...