captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip apsispręs graikai – laukia visa Europa

Graikijoje sekmadienį vyks referendumas dėl finansinės pagalbos susitarimo su užsienio kreditoriais. Tarptautiniai skolintojai laukia graikų verdikto ir tik tuomet spręs dėl paramos šaliai, atsidūrusiai ekonominėje duobėje.
Xinhua/Sipa USA/Scanpix nuotr.
Xinhua/Sipa USA/Scanpix nuotr.

Graikijoje sekmadienį vyks referendumas dėl finansinės pagalbos susitarimo su užsienio kreditoriais. Piliečiai kviečiami pasakyti TAIP ar NE  kreditorių pasiūlymams. Tarptautiniai skolintojai laukia graikų verdikto ir tik tuomet spręs dėl paramos šaliai, atsidūrusiai ekonominėje duobėje. Koks bus graikų pasirinkimas? Kaip elgsis Europa?

Šilutėje sekmadienį bus renkamas meras: antrajame ture du kandidatai – tvarkietis Vytautas Laurinaitis ir Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) atstovas Arvydas Jakas.

Varniuose prie Lukšto ežero šį savaitgalį vyks vienas seniausių vasaros renginių po atviru dangumi – festivalis„Bliuzo naktys“.

Italijoje šį savaitgalį vyksta Europos laipiojimo medžių laja čempionatas.

Ar Paukščių tako galaktikoje, kurioje gyvename, yra... žvaigždžių „imigrančių“, t.y. tokių, kurių kilmė – kitos galaktikos? Šis klausimas mokslininkus domina jau ne vienerius metus.

Iš „ Amerikos balso“ archyvų. Žurnalisto Romo Sakadolskio pokalbis su dienraščio „Draugas“ redaktoriumi Broniu Kvikliu apie Čikagoje surengtą parodą lietuvių 100-mečiui Amerikoje paminėti. Pokalbis įrašytas1976 m.

Laidą veda Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Klausykitės liepos 5 d., sekmadienį, nuo 07.30 iki 09.00 per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...