captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Jaunojo dizainerio prizo 2015“ laimėtojai

Pokalbis su jaunaisiais dizaineriais apie jų sukurtus projektus, išplečiančius dizaino suvokimą ir pritaikymą, jaunųjų dizainerių galimybes pasireikšti ir atrasti naujų idėjų.
„Jaunojo dizainerio prizo 2015“ laimėtojai. Organizatorių nuotr.
„Jaunojo dizainerio prizo 2015“ laimėtojai. Organizatorių nuotr.

Paskelbti geriausi „Jauno dizainerio prizo 2015“ dalyviai: geriausia produkto dizaino kategorijoje pripažinta Dominyka Barkauskaitė už projektą „Vizualiniai garso pojūčių konceptai“, mados dizaino kategorijos pagrindinį prizą gavo Mantas Bartkus už projektą „Mados viruso vizualizacija masinės gamybos kontekste“, komunikacijos dizaino laimėtoja paskelbta Karolina Vaikšnytė už „Aloizą“ – stalo žaidimą Alzheimerio ligos prevencijai.

Keičiantis politinei valdžiai pažeidžiamiausias sluoksnis yra  biudžetinėse kultūros įstaigose dirbantys žmonės. Tuo spėjo įsitikinti Širvintų rajono kultūros darbuotojai. Pasakojimas apie šio rajono kultūros sistemos politizavimą. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Filosofo Kęsto Kirtiklio kultūros komentaras.    

Paskelbti geriausi „Jauno dizainerio prizo 2015“ dalyviai: geriausia produkto dizaino kategorijoje pripažinta Dominyka Barkauskaitė už projektą „Vizualiniai garso pojūčių konceptai“, mados dizaino kategorijos pagrindinį prizą gavo Mantas Bartkus už projektą „Mados viruso vizualizacija masinės gamybos kontekste“. Komunikacijos dizaino laimėtoja paskelbta Karolina Vaikšnytė už „Aloizą“ – stalo žaidimą Alzheimerio ligos prevencijai. Pokalbis su jaunaisiais dizaineriais apie jų sukurtus projektus, išplečiančius dizaino suvokimą ir pritaikymą, jaunųjų dizainerių galimybes pasireikšti ir atrasti naujų idėjų.

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ birželio 30 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...