captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: prasideda 21-asis Kristupo vasaros festivalis „Vasaros malonumas“

„Dvidešimt pirmasis Kristupo vasaros festivalis kviečia pasinerti į vasaros malonumus ir sužinoti daugybę įdomybių apie išskirtines sukaktis, netikėtas jungtis, naujas koncertines erdves“, - apibendrina festivalio direktorė Jurgita Murauskienė. 
„Kristupo vasaros festivalio” direktorė Jurgita Murauskienė. ELTA nuotr.
„Kristupo vasaros festivalio” direktorė Jurgita Murauskienė. ELTA nuotr.

„Kiekvienais metais Alanta (Molėtų raj.) girdi santarietiškus pokalbius ir šokius. Taip ir šiais metais čia skambės muzika ir virs karštos diskusijos Lietuvai aktualiais klausimais, o išskirtinis akcentas bus Alfonsui Nykai-Niliūnui atminti skirta popietė su pranešimais, paroda, dokumentiniais filmais ir poezijos skaitymais“, - pastebi vienas iš Santaros-Šviesos suvažiavimo programos sudarytojų Saulius Žukas.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“.

„Viena priežasčių, nulėmusių „Kino pavasario“ salės atidarymą – tarptautiniame kontekste keičiasi filmų įsigijimas festivaliams. Daugelis platinimo kompanijų nori, kad filmai būtų nuperkami ne tik festivalių rodymui, bet ir platinimui visame regione arba atskiroje šalyje“, – unikalią idėją, visus metus veiksiančią „Kino pavasario“ salę pristato šio Vilniaus tarptautinio kino festivalio direktorė Vida Ramaškienė.

„Dvidešimt pirmasis Kristupo vasaros festivalis kviečia pasinerti į vasaros malonumus ir sužinoti daugybę įdomybių apie išskirtines sukaktis, netikėtas jungtis, naujas koncertines erdves“, - apibendrina festivalio direktorė Jurgita Murauskienė. Kas sieja Johanesą Bramsą ir ūgningąjį flamenką, kodėl ispanus žavi Antonijaus Vivaldžio muzika, kiek baritonų gali dainuoti zulu ir chosu genčių kalba – apie intriguojančius dalykus, festivalio svečius bei naujoves pokalbis studijoje su festivalio direktore Jurgita Murauskiene, meno vadovu dirigentu Donatu Katkumi ir ciklo „Sakralinės muzikos valandos“ meno vadove Renata Marcinkute Lesieur.

 

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ birželio 26 dieną, penktadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...