captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sveikata“: šiuolaikinė neurochirurgija suteikia galimybę kūdikiams augti ir vystytis visavertiškai

Kūdikių galvos operacijos, atliekamos dėl įgimtų kaukolės deformacijų, būtinos, kad vaikučiai galėtų augti sveiki. Į ką turėtų atkreipti dėmesį mažylius auginantys tėvai, kokios tai operacijos?

Kūdikių galvos operacijos, atliekamos dėl įgimtų kaukolės deformacijų, būtinos, kad vaikučiai galėtų augti sveiki. Į ką turėtų atkreipti dėmesį mažylius auginantys tėvai, kokios tai operacijos? Laidoje tai paaiškins vaikų neurochirurgas Ramūnas Raugalas. Apie būtiną psichologinę pagalbą ir informacijos stoką kalbės mamos, kurios augina po tokių operacijų sveikstančius vaikus ir kviečia burtis į pacientų draugiją.

Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centro paskelbtoje dvidešimtoje ataskaitoje išsamiai apžvelgiama Europos narkotikų problema ir priemonės, kurių imamasi kovojant su narkomanija. Ataskaitoje atkreipiamas dėmesys, kad šiuo metu narkotikų problema yra gerokai sudėtingesnė, nei prieš keletą dešimtmečių, kai tokios ataskaitos buvo pradėtos rengti. Pasikeitė narkotikų pasiūla, mastai, plitimo galimybės. Apie tai laidoje – Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centro direktorius Wolfgangas Gotzas.

Ved. Rasa Pekarskienė.

„Sveikata“ – šeštadienį, birželio 20 d., 11.05 val., kartojama birželio 25 d. 15.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...