captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie devintąją „Kultūros naktį“

„Jaučiame pareigą parodyti ką nors didingo, įspūdingo. Siekiame ne renginių gausos, o kokybės. Inercijos ir entuziazmo laikas, kai siekėme aprėpti kuo daugiau ir plačiau, baigėsi. Mūsų siekiamybė – gražus apskritas skaičius – šimtas.“

„Jaučiame pareigą parodyti ką nors didingo, įspūdingo. Siekiame ne renginių gausos, o kokybės. Inercijos ir entuziazmo laikas, kai siekėme aprėpti kuo daugiau ir plačiau, baigėsi. Mūsų siekiamybė – gražus apskritas skaičius – šimtas“, – sako vienos nakties kultūros ir meno festivalio „Kultūros naktis“ projekto vadovė Judita Strumilaitė.

„Pasvalio „Klėties teatras“, siekdamas įamžinti režisieriaus Gintaro Kutkausko atminimą bei tęsdamas jo pradėtus darbus, jau tradiciškai devintą kartą kviečia į Lietuvos teatrų festivalio „Senasis tiltas“ renginius. O žiūrovų mums užtenka, ir patys gyventojai mėgsta šią meno rūšį, ir visuomet į specialiai festivaliui statomą misteriją įsitraukia ir žiūrovai“, – pastebi festivalio meno vadovė režisierė Ramunė Uždavinienė.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Nemunas“, „Šiaurės Atėnai“, „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“.

„Mano gulbės giesmė bus, jeigu aš pastatysiu kurėną. O jeigu mane pavadintų kuršiu, tai būtų didelė garbė“, – garsaus Neringos tautodailininko Eduardo Jonušo žodžius prisiminė jo našlė Vitalija Jonušienė, ketinanti visuomenei atverti vyro dirbtuvių duris.

„Jaučiame pareigą parodyti ką nors didingo, įspūdingo. Siekiame ne renginių gausos, o kokybės. Inercijos ir entuziazmo laikas, kai siekėme aprėpti kuo daugiau ir plačiau, baigėsi. Mūsų siekiamybė – gražus apskritas skaičius – šimtas“, – sako vienos nakties kultūros ir meno festivalio „Kultūros naktis“ projekto vadovė Judita Strumilaitė. Apie „Kultūros nakties“ tikslus, šiemetę programą ir jos svarbiausius akcentus pokalbis studijoje su projekto vadove Judita Strumilaite, užsienio menininkų projektų koordinatore Ada Paukštyte ir menininku Linartu Urniežiumi.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ birželio 19 d., penktadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...