captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: moteris ir verslas

Kodėl Lietuvos verslo padangėje gebančių pasigirti įspūdingais gyvenimo pasiekimais moterų yra tiek mažai? Ar buvimas verslia moterimi neprieštarauja prigimtiniam moters kaip šeimos židinio sergėtojos vaidmeniui ir ar Lietuvos versle galime sulaukti ambicingų moterų, moterų – lyderių proveržio?
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Sakoma, kad mūsų kaimynės Lenkijos moterys turi verslumo geną, kuris leidžia joms nugalėti visas abejones ir lygintis su moterimis, tapusiomis pasaulinio verslo ikonomis. O ar tokį geną turi lietuvės? Kodėl Lietuvos verslo padangėje gebančių pasigirti įspūdingais gyvenimo pasiekimais moterų yra tiek mažai? Ar buvimas verslia moterimi neprieštarauja prigimtiniam moters kaip šeimos židinio sergėtojos vaidmeniui ir ar Lietuvos versle galime sulaukti ambicingų moterų, moterų – lyderių proveržio? Atsakymų į šiuos ir daugelį kitų klausimų ieškosime pokalbyje su verslininke, Lietuvos verslo moterų tinklo nare Ana Zlotkovska, kuri taip pat pasidalins neseniai vykusios kelionės pas Lenkijos verslininkes įspūdžiais.

Bene vienintelė šiuolaikinio Baltarusijos meno galerija „Ў“ iš Minsko galerijoje „Meno niša“ pristato parodą „Socialinė gardelė“. Gardelė, kaip parodos konstruktas, pasirinkta ne atsitiktinai – tai modernistinio meno emblema ir viena iš svarbiausių geometrinio abstrakcionizmo formų: agresyvi ir plokščia struktūra.

„Santara“ –  birželio 19 d., penktadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...