captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: apdovanojimai už tolerancijos sklaidą Lietuvoje

Vyriausybės rūmuose Vilniuje šešiems asmenims bei organizacijoms įteikti tradiciniai Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės apdovanojimai, skiriami už tolerancijos sklaidą Lietuvoje
Dianos Varnaitės nuotr.
Dianos Varnaitės nuotr.

Vyriausybės rūmuose Vilniuje šešiems asmenims bei organizacijoms įteikti tradiciniai Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės apdovanojimai, skiriami už tolerancijos sklaidą Lietuvoje.  „Esu tikras, kad vienas esminių demokratijos principų ir yra tolerancija kitai tautai, asmeniui ar idėjai. Tolerancija visad buvo vienas svarbiausių taikaus sambūvio pamatų. Šiandien ji yra kaip niekad svarbi, kai mūsų kaimynai išgyvena skaudžiausias laisvės ir demokratijos išbandymo akimirkas“, – per apdovanojimo ceremoniją sakė Premjeras Algirdas Butkevičius. Jis pabrėžė, kad kiekvieno pareiga tokius reiškinius kaip antisemitizmas, ksenofobija ir rasizmas išmesti iš savo gyvenimo.

Kas yra multikultūriškumas, kokie jo atspindžiai šiuolaikiniame mene? Laidos viešnia, jauna fotomenininkė Joana Božerodska pristatys savo debiutinę fotografijos parodą „Išraižyta laiku", nagrinėjančią kultūrinius ypatumus Vilniaus mieste. Taip pat aiškinsimės, koks yra spaudos fotografijos vaidmuo globalioje žiniasklaidoje, ar fotografas iš tikrųjų gali keisti pasaulį, ar vien tik būti pasyviu įvykių stebėtoju.

„Santara“ –  birželio 16  d., ketvirtadienį 15.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...