captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: trys broliai ryžtingai nusiteikę ūkininkauti

Leipalingio seniūnijoje po 30 ha trims sūnums padalino tėvai Vilma ir Antanas Pilveliai. Dabar jaunieji ūkininkai Justinas, Julijus ir Vaidas, pasijutę tikri žemės savininkai, dar atsakingiau kimba į darbus, prižiūri mėsinius galvijus.

Leipalingio seniūnijoje po 30 ha trims sūnums padalino tėvai Vilma ir Antanas Pilveliai. Dabar jaunieji ūkininkai Justinas, Julijus ir Vaidas, pasijutę tikri žemės savininkai, dar atsakingiau kimba į darbus, prižiūri mėsinius galvijus. Jokios paramos šie jauni žmonės neketina siekti: techniką pirks už savus sutaupytus pinigus.

Pasvalio r. Kubiliūnų kaime jaukiai įsikūrusi Ernestos ir Rolando Dunauskų šeima garsėja ne tik kaip gražiausios sodybos savininkai, bet ir auginantys ponius. Ūkininkė drąsiai paneigia įsitikinimą, kad viskas turi duoti nors kokią naudą. Mažuosius poniukus šeimininkė nešioja ant rankų, kol jie pajėgia patys atsistoti ir visa tai tik vaikų ir savo džiaugsmui. Dunauskų sodyboje gyvena ir mažiausias Lietuvoje ponis, kurio ūgis tesiekia pusantro metro. Kaip teigia šeimininkė, tai mylimiausias vaikų ponis, kuris nemažiau už juos mėgsta saldumynus ir dėmesį.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, birželio 18 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close