captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip saugiai gyventi mažuose kaimuose ir vienkiemiuose?

Maži kaimai ir vienkiemiai, kad ir sutvarkyti, prižiūrėti, bet dažnai be nuolatinių gyventojų, sulaukia ilgapirščių. Kaip juos apsaugoti?

Maži kaimai ir vienkiemiai, kad ir sutvarkyti, prižiūrėti, bet dažnai be nuolatinių gyventojų, sulaukia ilgapirščių. Kaip juos apsaugoti?

Trečiadienį Seimo kaimo reikalų komitetas turėtų svarstyti siūlymą ginti vietos pieno gamintojus, draudžiant perdirbėjams pirkti pieną iš kitų valstybių, jeigu nesuperkamas Lietuvoje pasiūlytas žaliavinis pienas.

Sostinės Taryba spręs, ar patvirtinti naują tvarką dėl 100 eurų kompensacijos vilniečiams tėvams, kurių vaikai lanko privačius darželius sostinėje.

Vokietijoje 65 metų vyras mirė išsivysčius komplikacijoms dėl Artimųjų Rytų kvėpavimo sindromo (MERS), kuriuo užsikrėtė vasarį apsilankęs Arabijos pusiasalyje.

Rygoje tęsiasi pirmasis Baltijos šalių istorijoje tarptautinis lesbiečių, gėjų, biseksualų, transeksualų renginys „EuroPride“.

Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Apie Naujojo Orleano dainas pasakoja  Henrikas Kačinskas. 1959 m. įrašas.

Tyrimai rodo, kad Lietuvoje, kaip ir didesnėje Baltijos jūros regiono dalyje, bendras meteorologinių sausrų skaičius mažėja, tačiau trumpalaikių vasaros sausrų skaičius auga.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Saulius Liauksminas.

Klausykitės  birželio 17 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...