captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ką man skaityti?“: apie kelionių ir fantastikos knygas

„Kazio Pakšto knyga „Aplink Afriką“ pirmą karta išleista tarpukariu. Kazio Almeno knyga apie panašią kelionę, bet motociklu – 1968 metais. Mano knyga „Atgal į Afriką“ – 2007 metais. Tarp visų knygų maždaug keturiasdešimties metų laikotarpis. Tačiau kai palyginu, suprantu, kad kai kas nesikeičia.“
 Dainius Kinderis.
Dainius Kinderis.

„Daug dalykų pasaulyje nesikeičia. Pavyzdžiui, Kazio Pakšto knyga „Aplink Afriką“ pirmą karta išleista tarpukariu. Kazio Almeno knyga apie panašią kelionę, bet motociklu – 1968 metais. Mano knyga „Atgal į Afriką“ – 2007 metais. Tarp visų knygų maždaug keturiasdešimties metų laikotarpis. Tačiau kai palyginu, suprantu, kad kai kas nesikeičia“, – sako daugiau nei aštuoniasdešimt pasaulio šalių apkeliavęs, Filipinuose savanoriavęs, per Afriką autostopu keliavęs ir tris kelionių knygas išleidęs Dainius Kinderis.

Taip pat laidoje kviesime pasižvalgyti po fantastinės literatūros lentyną. „Neturiu tikslo išmokti tų pasaulių, galaktikų pavadinimų, veikėjų vardų ar persikėlimo būdų. Suprantu, kad fantastinėse knygose rašoma apie tai, ko niekada nebus, nes tai prieštarauja fizikos dėsniams. Bet kaip smagu paskaityti apie tai, ko nebus“, – sako pedagogė Albina Meiželienė, sukaupusi kelių šimtų fantastinių knygų kolekciją. 

„Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, liepos 2 d., 12.12 val., kartojama 21.08 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Rūta Kupetytė.


 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close