captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: sukurtas Nepageidaujančių greito kredito asmenų registras

Registras turėtų užkirsti kelią sukčiams, taip pat suteikti galimybę apsaugoti savo giminaičius nuo perteklinio greitųjų kreditų ėmimo. Kam ir kuo tai naudinga, ką turėtų žinoti imantieji greitąjį kreditą?
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Registras turėtų užkirsti kelią sukčiams, taip pat suteikti galimybę apsaugoti savo giminaičius nuo perteklinio greitųjų kreditų ėmimo. Įtraukdamas save į registrą „Nepageidauju greito kredito” asmuo patvirtina, kad kol nebus panaikintas šis įrašas, jis nepageidauja sudaryti greitosios paskolos sutarties. Kam ir kuo tai naudinga, ką turėtų žinoti imantieji greitąjį kreditą?

Šių metų Nobelio premija už pasiekimus chemijos srityje atiteko amerikiečių mokslininkams Robertui Lefkowitzui ir Brianui Kobilkai už tyrimus, kaip organizmų ląstelių receptoriai reaguoja į aplinką.

Likviduojamo banko „Snoras“ mažmeninį tinklą įsigijusi valstybės valdoma AB „Lietuvos paštas“ pirmuosius bankelius ketina atidaryti jau šių metų pabaigoje.

Taip pat tradicinė ketvirtadienio rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, verslo naujienos, spaudos apžvalga, orų prognozė, naujausios žinios.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai” spalio 11 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...