captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinėje dėžutėje“ – raidelių muzika

Kompozitorius Antanas Rekašius žaidimą „Iš kokios raidės“ pavertė dainelių vaikams ciklu „ABC“. Pasitelkęs Kazio Jakubėno eiles, padovanojo mums muzikalų žaidimą, kurį atliks dainininkė Beatričė Grincevičiūtė. Klausysimės muzikos ir pasakos apie raidelę A.
Dainininkė Beatričė Grincevičiūtė.
Dainininkė Beatričė Grincevičiūtė.

Kviečiu jus vaikai pažaisti žaidimą „Iš kokios raidės“. Šį žaidimą dažnai žaisdavome vaikystėje. Paimdavome laikraštį, užsimerkdavome ir rašikliu pažymėdavome tašką, tada atsimerkdavome ir žiūrėdavome, į kokią raidę pataikėme. O tada ant  sąsiuvinio lapo rašydavome miestų, upių, ežerų, šalių, medžių, gėlių, daiktų ir reiškinių pavadinimus. Kas daugiau surinkdavo žodžių – laimėdavo.

Mažuosius klausytojus kviesiu į kompozitoriaus Antano Rekašiaus raidžių žaidimą. Kompozitoriai visais laikais buvo žaismingi, kūrybingi ir išradingi. Antanas Rekašius žaidimą „Iš kokios raidės“ pavertė dainelių vaikams ciklu „ABC“. Pasitelkęs Kazio Jakubėno eiles, padovanojo mums muzikalų žaidimą, kurį atliks dainininkė Beatričė Grincevičiūtė. Klausysimės muzikos ir pasakos apie raidelę A.

„Muzikinė dėžutė“ – birželio 13 d., šeštadienį, 09.05 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close