captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kaip bendrovė „Karpis“ užsitikrina pelningą žuvų auginimą?

Lietuvoje žuvininkystės ūkiai išsidėstę po visą teritoriją. Dėl palankesnių klimato, kitų sąlygų daugiausia jų –  rytinėje ir pietrytinėje dalyse. Pietvakariuose, Kazlų Rūdos savivaldybėje, bendrovė „Karpis“ irgi sugeba dirbti pelningai.

Lietuvoje bendras verslinių žuvininkystės tvenkinių plotas siekia bemaž 11 tūkstančių hektarų. Žuvininkystės ūkiai išsidėstę po visą Lietuvos teritoriją. Dėl palankesnių klimato, kitų sąlygų daugiausia jų –  rytinėje ir pietrytinėje dalyse. Pietvakariuose, Kazlų Rūdos savivaldybėje, bendrovė „Karpis“ irgi sugeba dirbti pelningai.

Radviliškio rajono etninės kultūros ir amatų centras įsikūręs Pakiršinio kaimelio centre, viename iš nedaugelio išlikusių senųjų dvaro pastatų. Tai biudžetinė specializuota kultūros įstaiga, kuri sudaro sąlygas išsaugoti ir atgaivinti krašto tradicijas, papročius, tradicinius amatus. Centras organizuoja edukacines programas, padedančias išsaugoti tautos sukurtas vertybes, tradicijas, amatus, įtraukdamas įvairaus amžiaus ne tik Radviliškio rajono gyventojus.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, birželio 12 d., 06.07  val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...