captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Signature Art Prize 2015“ laimėtoja fotomenininkė Ieva Austinskaitė

„Mane dominantys dalykai – miestas ir žmogus, situacijos, kurios iškyla gyvenant mieste, ypač didmiestyje. Ir žmonių masė – kaip jie gali supanašėti, kokias emocijas tai sukelia. Man atrodo, kad didmiestyje tos situacijos visada yra sustiprintos.“
„Signature Art Prize 2015“ laimėtoja fotomenininkė Ieva Austinskaitė. G. Stulgytės nuotr.
„Signature Art Prize 2015“ laimėtoja fotomenininkė Ieva Austinskaitė. G. Stulgytės nuotr.

„Mane dominantys dalykai – miestas ir žmogus, situacijos, kurios iškyla gyvenant mieste, ypač didmiestyje. Ir žmonių masė – kaip jie gali supanašėti, kokias emocijas tai sukelia. Man atrodo, kad didmiestyje tos situacijos visada yra sustiprintos“, – dominančias temas vardija fotomenininkė Ieva Austinskaitė, „Signature Art Prize 2015“ laimėtoja.

„Iš esmės septintojo ir aštuntojo dešimtmečių sandūra buvo laikas, kai nauja menininkų karta ieškojo savo vietos“, – sako parodos „POPKunst For Ever! Estų popmenas septintojo ir aštuntojo dešimtmečių sandūroje“ kuratorė, Estijos dailės muziejaus direktorė dr. Sirje Helme. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje:  Tanglewoodo vasaros muzikos festivalis Masačusetso valstijoje su Bostono simfoniniu orkestru; trumpas Kalifornijos muzikos festivalis, kurio centre – mušamieji instrumentai; Bardo koledžo muzikos festivalis Niujorko valstijoje su britų sufražistės operos premjera.

„Mane dominantys dalykai – miestas ir žmogus, situacijos, kurios iškyla gyvenant mieste, ypač didmiestyje. Ir žmonių masė – kaip jie gali supanašėti, kokias emocijas tai sukelia. Man atrodo, kad didmiestyje tos situacijos visada yra sustiprintos“, – dominančias temas vardija fotomenininkė Ieva Austinskaitė, „Signature Art Prize 2015“ laimėtoja. Šį įvertinimą jaunoji fotografė gavo už projektą „Keleiviai“, kuriame įamžintos nesuvaidintos vienišumo akimirkos viešajame Londono transporte. Pokalbis su Jungtinėje Karalystėje gyvenančia I. Austinskaite apie didmiesčio inspiracijas kūrybai, pastangas jaunam menininkui nepranykti fotografuojančiųjų masėje ir laimėjimą atnešusį projektą.

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ birželio 11 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...