captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dešimt balų“: kokios yra didžiosios stojimo į aukštąsias mokyklas klaidos?

Jau dešimt dienų abiturientai, norintys studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose: universitetuose ir kolegijose, teikia pareiškinius dokumentus. Ką rodo pirmieji duomenys: ar šiųmečiai abiturientai pasimokė iš savo pirmtakų klaidų ir būsimas studijas renkasi apgalvotai ir atsakingai?
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Jau dešimt dienų abiturientai, norintys studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose: universitetuose ir kolegijose, teikia pareiškinius dokumentus. Ką rodo pirmieji duomenys: ar šiųmečiai abiturientai pasimokė iš savo pirmtakų klaidų ir būsimas studijas renkasi apgalvotai ir atsakingai ar ir toliau stoja į tas studijų programas, kurių specialistai jau daugelį metų neranda darbo, bet nesirenka tų profesijų, kurios garantuoja saugią ateitį? Kokios studijų programos nesurenka studentų ir dėl to yra net nevykdomos arba studijuoja labai mažai jaunuolių, bet darbdaviams labai reikia tų specialistų?

Pagaliau, kokiai daliai jaunuolių rinktis perspektyvesnes studijas užkerta jų dar dešimtoje klasėje priimtas sprendimas nebesimokyti A lygiu kai kurių nelengvų disciplinų? 

Laidoje dalyvaus Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti prezidentas, Kauno technologijos universiteto prorektorius profesorius Pranas Žiliukas.

Vedėja Jonė Kučinskaitė.

„Dešimt balų" birželio 11 d., ketvirtadienį,16.05 val., kartojama 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close