captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: baigiamas svarstyti socialinis modelis. Kas keisis?

Svarstymai dėl socialinio modelio jau prie pabaigos. Pirmadienis – paskutinė diena, kai laukiama pasiūlymų. Ant Vyriausybės stalo jis bus antradienį.

Svarstymai dėl socialinio modelio jau prie pabaigos. Pirmadienis – paskutinė diena, kai laukiama pasiūlymų. Ant Vyriausybės stalo jis bus antradienį.

Pakartotinių mero ir savivaldybių tarybų rinkimų Širvintose ir Trakuose bei Seimo nario rinkimų vienmandatėje Varėnos–Eišiškių rinkimų apygardoje rezultatai.

Tarptautinių pratybų „Kardo kirtis 15" metu pirmadienį bus oficialiai atidarytas Baltijos batalionas (BALTBAT), kuris rengiasi budėti NATO greitojo reagavimo pajėgose 2016 metais.

Berlyne pirmadienį susitinka Didžiojo septyneto lyderiai. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas į šį susitikimą nepakviestas.  

Lošimų aistros: praradimai ir atradimai išlošus. Kaip didelis laimėjimas loterijoje pakeičia gyvenimą? Kokias emocijas ir psichologines būsenas išgyvena laimėtojas?

Komentaras. Autorius M. Romerio universiteto doc. Vytautas Dumbliauskas.  

Svarbiausi ir įdomiausi savaitės istorijos įvykiai.

Verslo naujienos iš Panevėžio.

Su rubrika „Labas  rytas, Europa“ pasakojimas iš Didžiosios Britanijos, kurioje referendumo dėl atsiskyrimo nuo ES nuotaikos.

Daugiabučių namų gyventojai kraupsta nuo juos administruojančių įmonių pateiktų sąskaitų už atliktus namo remonto darbus. Kai kuriems pavyksta įrodyti, kad atliktų darbų sąmata neatitinka realybės kiti gi mina įvairių įstaigų slenksčius, tikėdamiesi rasti teisybę. 

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė.

Klausykitės laidos birželio 8 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...