captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinėje dėžutėje“ – „Tramtatulis 2015“

„Margaspalvė ir skaisčiaveidė mūsų Lietuva – mums visiems viena, ir mes čia – kaip šeimoje. Skirtingi, spalvingi, saviti, įdomūs, turtingi – vienoje, savo Lietuvoje.“

„Margaspalvė ir skaisčiaveidė mūsų Lietuva – mums visiems viena, ir mes čia – kaip šeimoje. Skirtingi, spalvingi, saviti, įdomūs, turtingi – vienoje, savo Lietuvoje.“ Šie žodžiai lyg lietuvių liaudies muzikos puoselėtojų priesaika, kurios nedrįstų sulaužyti dainuojantys, šokantys, grojantys ir tarmiškai šnekantys mažieji lietuvaičiai.

Konkurso „Tramtatulis 2015“ laureatų koncertas, skirtas Etnografinių regionų metams ir Tarptautinei tėvo dienai vyks Rumšiškių liaudies buities muziejuje šį sekmadienį. Šventėje dalyvaus 157 talentingi „Tramtatulio“ laureatai.

Tačiau tiems klausytojams, kuriems nepavyks dėl vienokių ar kitokių priežasčių nuvykti į šią šventę, siūlau nenusiminti, nes mažytę „Tramtatulio“ šventę surengsime tiesiog „Muzikinėje dėžutėje“. Joje svečiuosis etnomuzikologė Dalia Vaicenavičienė su savo vaikais Elze, Liucija ir Gyčiu bei konkurso „Tramtatulis“ organizatore Jūrate Šemetaite. Skambės daug smagios lietuvių liaudies muzikos, kalbėsime apie liaudies muzikos ateitį, senolių įžvalgas ir šviesos šaltinį, iš kurio ne visi išdrįstam atsigerti. Kodėl?..

„Muzikinė dėžutė“ – birželio 6 d., šeštadienį, 09.05 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...